Sony XBR49X800D 49" Class 4K HDR Ultra HD TV, Black (2016)
Click image to view full size image
MOQ: Negotiable
Quantity: Negotiable
Delivery date: Since the payment date Days delivery
Share to:
Inquiry
Company Profile
Details
www.fondsale.com
Description
Refresh Rate: 60Hz (Native); Motionflow XR 240 (Effective)
Backlight: LED (Edge-Lit)
Smart Functionality: Yes
Dimensions (W x H x D): TV without stand: 43.1" x 25.3" x 1.8", TV with
Visit our Blog : http://www.wholesalesamsunggalaxynote7.com
More»Our other products
Tips:This page [Sony XBR49X800D 49" Class 4K HDR Ultra HD TV, Black (2016)] infomation provided by [Beijing Fondsale Electronics Technology International Trade Co., Ltd] ,the enterprise is responsible for the authenticity, accuracy and validity of the information content. Worldinout.COM do not assume any guarantee of joint and several liability. A safe way to suggest that the two sides trade, to ensure the interests of both sides.